• שני עינתי - מעצבת חדרי ילדים וחדרי עבודה

תחפושת 'מדליקה' לפורים


"אמא אני רוצה להתחפש למנורה"

ככה הכל התחיל לפני חודש, כששאלתי את שֹׁהַם למה הוא רוצה להתחפש השנה. ושֹׁהַם, כמו שרק הוא יודע להיות, כמובן נתן לי תשובה מתחום העניין העיקרי שלו -חשמל (בן של מהנדס או לא?).

כמו שאני מכירה את הבן שלי, הוא בחיים לא יסכים ללבוש תחפושת רגילה - כזו שיש לה מלא אקססוריז ולא נוח להתהלך בה יום שלם. מכיוון שתחפושות קנויות לא באות בחשבון, ובלאו הכי לא מוכרים תחפושות של מנורה, נותר לי רק "לזרום" עם התחפושת החשמלית שלו ולהכין לו אחת - כזו שיהיה לי קל ומהיר להכין, ולו יהיה קל ונעים ללבוש.

כמו בשנה שעברה כשהכנתי לו את תחפושת החיפושית, גם השנה השתמשתי בלבד ובדבק בדים כדי להכין את התחפושת. אני לא יודעת לתפור ומצאתי שזו שיטה ממש נוחה להכין תחפושות - לגזור צורות שונות מלבד ולהדביק לחולצה שלא צריכים.

היה חשוב לי לשמור על הפשטות הצורנית בעיקר כדי לא לסבך את עצמי ולצאת עם מקסימום תוצאה במינימום מאמץ. אז מצאתי לי בגוגל שרטוט של נורת חשמל, הדפסתי אותה על גודל A4 והעתקתי את הצורה פעמיים ללבד צהוב ולבד לבן.

על גבי הלבד הלבן מיקמתי שרשרת של נורות לד (חשוב מאוד לבדוק שהן לא מתחממות ושהן בטיחותיות - אני השארתי אותן דולקות במשך שעתיים בין הבדים כדי לראות שאין בעיה) והדבקתי את השרשרת בעזרת רצועות לבד מיותרות. לאחר מכן הדבקתי את הלבד הצהוב מעל וכשהתייבשה הנורה הדבקתי אותה אל החולצה.

הכנתי גם את חלקי החיבור וההברגה של הנורה והדבקתי אותן אל החולצה. ובסוף קישטתי פרטים של חוט להט בעזרת טוליפ שחור. את קופסת הבטריות עם מתג ההפעלה החבאתי בתוך כיס לבד שחור שגם הוא הודבק לחולצה (אותו גם חיזקתי בתפירה מאולתרת כי הקופסה כבדה).

זו התוצאה: תחפושת מנורה מדליקה ודולקת שאפשר לפשוט בקלות

וזה הפרצוף של שהם כשהוא מדד את התחפושת:

ולסיום כמה פינוקים קטנים ממני:

* כאן יש רעיון לתחפושת חיפושית פרת משה רבנו ב10 דק' עבודה.

* הנה כמה ברכות פורים שאפשר לגזור ולצרף למשלוחי המנות.

* רוצה רעיון למשלוחי מנות יצירתיים?

אפשר להשתמש בצנצנות כלי הכתיבה המתוקות שלי ולמלא אותן בממתקים

או להכין משלוח מנות ממש פשוט מבריסטול:

אהבתם? הכנתם גם בעצמכם? שתפו אותי בתגובות ביצירות שלכם!

חג שמח!!!

#DIY #חגים #פורים #תחפושת #תחפושתמהירה #תחפושתDIY #תחפושתללאתפירה

ברוכים הבאים לבלוג שלי
כאן תוכלו למצוא פוסטים מעניינים בנושא עיצוב חדרי ילדים, אמהות, גידול ילדים בסטייל, טיפים, הדרכות DIY והרבה השראה.
שמחה שהצטרפתם אלי, קריאה מהנה!
פוסטים אחרונים שכדאי לקרוא
נושאים עליהם כתבתי
רוצה השראה? חובה לקרוא: