• שני עינתי - מעצבת חדרי ילדים וחדרי עבודה

תחפושת חיפושית מהירה לפורים


פורים - החג הכי כיף בשנה בעיני עוד מאז שהייתי ילדה. ולמה שלא יהיה כיף - יש מלא ממתקים, תחפושות וחופש - מה עוד ילד יכול לבקש? לא להתחפש...

כן כן, מסתבר שיש ילדים קטנים שלא כל כך מתחברים לעניין התחפושות, בעיקר לכל האביזרים והאקססוריז שצריך לסחוב, הבדים הלא נעימים ומגרדים של התחפושות שמוכרים ושלא נדבר על האיפור שנמרח להם על הידיים והתחפושת כשהם בסך הכל רק רוצים לגרד את האף.

תכל'ס, אני יכולה להבין. אבל כחובבת מושבעת של פורים, עדיין היו לי רעידות בלב כשבשנה שעברה הבן שלי סירב בכל תוקף להתחפש. אז נכון, אפשר לתרץ את זה בעובדה שהוא היה בסך הכל בן שנתיים, ואני לגמרי חושבת שיש סיכוי שהשנה זה יעבור בשלום והוא יסכים להתחפש (אולי כי אני כבר חופרת לו על זה שבועיים) , ובכל זאת מהיכרותי עם בני, אני יודעת שרוב הסיכויים שתחפושת קנויה הוא לא יסכים ללבוש בשום פנים ואופן.

חשבתי לעצמי סבבה אני אכין לו תחפושת. אבל רגע, שכחתי פרט חשוב- אני לא יודעת לתפור.

כרגיל, פניתי לחוכמת ההמונים בפינטרסט והתחלתי לחפש רעיונות לתחפושות פשוטות להכנה ללא תפירה, ונתקלתי באינסוף תחפושות מהממות שדרשו רק לבד, מספריים ודבק. אבל רובן היו מאוד מורכבות ומושקעות, ומלאות פרטים ואקססוריז. ואני שמעדיפה TO KEEP IT SIMPLE לקחתי רק את הרעיונות המרכזיים והפכתי אותם לתחפושת פשוטה שלקח לי להכין ב- 15 דקות.

אז קבלו במחיאות כפיים את החיפושׂהם:

כל מה שצריך זה מכנסיים שחורים - כאלו שהילד לובש לגן ונוח לו איתם. חולצה שחורה שלא איכפת לכם להדביק עליה. לבד אדום ולבד שחור (בחנויות יצירה 3.5 ש"ח ליריעה), מספריים ודבק שמתאים לבדים (אני השתמשתי בUHU), עיניים זזות, זוג מנקי מקטרות שחורים או אדומים, דבק חם ויריעה של סול שחור.

בשלב הראשון: קיפלתי את יריעת הלבד האדומה לחצי (היא מגיעה באורך של 50 ס"מ), והנחתי על גב החולצה השחורה. עם עיפרון סימנתי את גבולות החולצה, וביניהם שרטטתי חצי אליפסה. לאחר מכן כאשר הלבד עדיין מקופל, גזרתי ביד חופשית את צורת חצי האליפסה, כך שהתקבלו 2 חצאים שווים. אחר כך גזרתי 14 עיגולים שחורים, והדבקתי שבע מהם על כל חצי אליפסה - והנה כנפיים של חיפושית!

את הכנפיים הדבקתי על גב החולצה השחורה, ווידאתי שהמיקום שלהן יהיה רחוק מספיק מהשרוולים והעורף - כדי שלא יציק לשׂהם במהלך היום.

בשלב השני: גזרתי 5 רצועות פסים מהלבד האדום, והדבקתי אותן על חזית החולצה במרחקים שווים פחות או יותר.

בשלב השלישי: הכנתי משאריות הלבד השחור רצועה ארוכה שתיקשר סביב הראש, וחיברתי לה עיני חיפושית ומחושים. את עיני החיפושית יצרתי על ידי סול שחור שגזרתי לצורה של דבשת כפולה והוספתי לה עיניים זזות. את "דבשת" הסול קיפלתי בקצה והדבקתי לרצועת הלבד באמצעות דבק חם (אפשר להשתמש בדבק הנוזלי הרגיל, אבל רציתי שזה יודבק חזק יותר). לאחר מכן גלגלתי את מנקי המקטרות לצורה של מחושים והדבקתי אותם ל"דבשת" הסול מאחורה שוב באמצעות דבק חם.

והנה תחפושת החיפושית הקטנה והמתוקה מוכנה!

כל שנותר זה להלביש את הילד ולשלוח אותו לגן עם משלוח מנות ענק!

ממש ללכת עם ולהרגיש בלי :)

#פורים #תחפושת #תחפושתDIY #תחפושתללאתפירה #תחפושתמהירה #DIY #חגים

ברוכים הבאים לבלוג שלי
כאן תוכלו למצוא פוסטים מעניינים בנושא עיצוב חדרי ילדים, אמהות, גידול ילדים בסטייל, טיפים, הדרכות DIY והרבה השראה.
שמחה שהצטרפתם אלי, קריאה מהנה!
פוסטים אחרונים שכדאי לקרוא
נושאים עליהם כתבתי
רוצה השראה? חובה לקרוא: