• שני עינתי - מעצבת חדרי ילדים וחדרי עבודה

לעבודה ולמלאכה : עיצוב חדר משחקים ועבודה


"אני לא אוהבת את הארון הזה" – היה המשפט הראשון ששלי אמרה לי. אחר כך היא גם אמרה לי שהילדים נמנעים מלשחק בחדר המשחקים בגלל שהוא לא אטרקטיבי מספיק, ושהיא לא רואה את עצמה מנצלת את פינת העבודה ויושבת מול קיר לבן ומשעמם. כל הדברים האלה מנעו מבני המשפחה לנצל את החדר ולהשתמש בו לעיתים קרובות, וכך יצא שהחדר היה נטוש מרבית הזמן ורק אחסנו בו דברים.

החדר לפני // צילום: שני עינתי

במבט ראשון על החדר הבנתי שיש בו פוטנציאל עצום – יש בו המון מקום אחסון, אופן חלוקת החלל ומיקומי הריהוט היה מושלם, וגם הרהיטים והאקססוריז הקיימים בו היו נהדרים. כל מה שהיה צריך זה כמה נגיעות קטנות כדי לאחד את החדר הזה לחלל אחד מיוחד ונעים. כשהתחלתי לחשוב איך לעצב את החדר ולהכין את לוח ההשראה החלטתי לחלק את החדר ל-2: חדר המשחקים וחדר העבודה ולמצוא דרך לאחד אותם דרך צבע. השטיח היה מקור ההשראה שלי מהרגע הראשון – אהבתי את הגוון הטורקיזי העמוק שהיה בו, והגעתי למסקנה שזה הצבע שחסר לי בחדר כדי לאחד אותו. הצבע הזה משתלב נהדר עם הספה הכתומה ומצד אחד יבליט אותה יותר, אבל גם ייתן מראה יותר הרמוני לחדר.

לוח השראה לחדר המשחקים והעבודה // עיצוב: שני עינתי

את הצבע החלטתי ליישם דווקא על הקיר של פינת העבודה – גם כדי לתחום אותה כחלק נפרד וגם כדי לשנות בעזרתו את המראה של הארון ששלי לא אהבה. המרחק מהאזור של המשחקים דווקא שיחק לטובה, כי הקשר שנוצר בין השטיח באזור המשחק ובין הקיר באזור העבודה הפך את החדר לאחיד ומאוחד.

קיר משגע // צילום: ניר עינתי

כדי לא ליצור עומס בפינת העבודה וכדי לשלב אותה עם הארון שלצידה החלטתי שכל האקססוריז שקשורים לאזור זה יהיו בגווני שחור-לבן. לשם כך יצאנו ליום קניות מרוכז באיקאה ומקסטוק וציידנו את פינת העבודה בחפצים מכל טוב.

צילום: שני עינתי

צילום: שני עינתי

צילום: שני עינתי

צילום: שני עינתי

את אזור המשחקים חילקתי גם ל-2 : אזור למנוחה ורביצה מול הטלויזיה, ואזור ליצירה. אזור המנוחה נשאר כמו שהוא – עם הספה הכתומה שעליה שמתי 2 כריות בגווני שחור-לבן שנרכשו מאיקאה. מעל הספה הדבקתי לוחות שעם שנצבעו בצבע לבן, ועליהם יתלו הילדים את היצירות שלהם.

צילום: שני עינתי

צילום: שני עינתי

אזור היצירה מוקם ליד החלון : 2 כיסאות ושולחן עגול שמעליו תלינו מכלים שנקנו באיקאה ובתוכם כל הצבעים וציוד היצירה. לקינוח – הדבקתי בפינות הקיר מדבקת טפט לוח גיר שגזרתי לצורת בית ובכך יצרתי ותחמתי עוד אזור למשחק וליצירה שאחרת לא היה מנוצל.

צילום: ניר עינתי

צילום: שני עינתי

צילום: שני עינתי

והרי לכם התוצאה הסופית של חדר המשחקים המשולב: גם מקום לנוח, ליצור ולשחק בהנאה וגם מקום לעבוד ולקבל השראה.

צילום: ניר עינתי

לגלריית התמונות המלאה של החדר לחצו כאן

לחדרי ילדים מעוצבים נוספים לחצו כאן

גם לך יש בבית חדר משחקים/משרד שהוא בעיקר חדר בלגאן והיית רוצה שיהיה גם מסודר, גם מעוצב וגם פרקטי וישמש את כל המשפחה?

בדיוק בשביל זה יש לי חבילה מיוחדת לעיצוב חדר משחקים!

כל הפרטים בלחיצה על התמונה

#עיצובחדריילדים #חדראושרלילדים #עיצובקירות

ברוכים הבאים לבלוג שלי
כאן תוכלו למצוא פוסטים מעניינים בנושא עיצוב חדרי ילדים, אמהות, גידול ילדים בסטייל, טיפים, הדרכות DIY והרבה השראה.
שמחה שהצטרפתם אלי, קריאה מהנה!
פוסטים אחרונים שכדאי לקרוא
נושאים עליהם כתבתי
רוצה השראה? חובה לקרוא: