• שני עינתי - מעצבת חדרי ילדים וחדרי עבודה

עבודה מהבית / עיצוב פינות העבודה בבית שלנו

קורונה.

מילה אחת שאומרת הכל.

החיים השתנו ככה פתאום בכל כך הרבה היבטים ואנחנו נאלצים למצוא פתרונות יצירתיים ליצור שגרה חדשה. אני מניחה שרוב ההורים נאלצים לעבוד מהבית, וכשיש ילדים קטנים זה מאוד קשה, כי צריך מקום שקט ונטול הסחות דעת (ולעבוד על השולחן בפינת האוכל זה מטורף בעיני...). אני עובדת מהבית כבר שנים ואפילו יש לי חדרון משלי שאני מכנה "המשרד". אבל עכשיו כשניר בעלי הצטרף לחגיגה אין מקום לשנינו במשרד הקטן שלי (בתוספת 2 צוציקים שבאים מידי פעם לקבל נשיקות וגם להציק...).

לכן הוחלט פה אחד להפוך את חדר האורחים/מחסן-בלגאן שלנו למשרד הביתי של ניר, ועל הדרך לרענן גם את המשרד שלי.


נתחיל עם המשרד שלי :)

המשרד שלי עבר כמה גילגולים. בהתחלה היו בו ארונות מטבח שפשוט עברו איתנו מבית אחר, אבל ממש לא אהבתי את המראה שלהם, והייתי צריכה הרבה מקומות לאחסון לכל הדברים שלי. אז קניתי באיקיאה יחידת ארונות לקיר ששיפרו את המצב אבל עדיין החדר היה מוזנח (נו, לא היה לי זמן עם כשהילדים היו בבית...).


צילום: שני עינתי

כחלק מהשינוי החלטתי לצבוע את השטח שבין הארונות לבין שולחן היצירה שלי בצבע שחור! אני אוהבת קירות נועזים, והשחור ממש מדגיש את צבע העץ של השולחן לעומת הלבן של הארונות. מושלם בעיני.


קיר שחור נועז. צילום: שני עינתי


את הקיר שעליו נשענים שולחן העבודה שלי, המדפסת וגם שואב האבק (כי אין מקום אחר בבית לתקוע אותו...) החלטתי לנקד באותו צבע שחור, וליצור מעין דוגמה של טפט. עשיתי את זה הכי פשוט שאפשר, לא מדוייק, עם מכחול פשוט. וזה יצא מהמם!

אל הקיר תליתי רשת השראה ומדף עם צמחיה, וכמה תמונות שאני מאוד אוהבת.

מבט מהמטבח. צילום: שני עינתי


צילום: שני עינתי

צילום: שני עינתיהמשרד של ניר

אני קצת מתביישת להראות פה את התמונות האלו כי החדר במצב מזעזע!

מה שהתחיל כחדר אורחים נחמד, הפך בתחילת תקופת הקורונה למחסן לכל מיני פריטים שייעדתי לתרומה, להררי כביסות, וסתם רהיטים ובלגאן שהתקבצו כשכולנו היינו בבית ולא היה לי רגע אחד קטן לסדר.

צילום: שני עינתי

מכיוון שחדר האורחים עדיין אמור לשמש כחדר שינה נוסף וגם כשטח אחסון לכל מיני דברים שלנו, החלטתי להשאיר את ספת המיטה הנפתחת, ולהוסיף ספריה לבנה פשוטה עם דלתות שיסתירו את כל מה שצריך להסתיר ככה שהחדר ייראה מסודר ונעים (כמובן שלפני הכל עשיתי סדר רציני ותרמתי הלאה את כל מה שאנחנו לא צריכים - חשוב לא לדלג על השלב הזה!).


צילום: ניר עינתי


צילום: ניר עינתי


את ארון הבגדים המזעזע שהיה בחדר החלטתי להשאיר אבל לצבוע בלבן כדי שלא יבלוט כל כך ויתמזג בחדר, ועל הדרך גם צבעתי את הידיות הכסופות בירוק זית.


סלפי עם הארון. צילום: שני עינתי


בין הארון לספריה החדשה הצבתי את שולחן העבודה. זו פלטה שהייתה לנו בבית באזור הסלון ובמקום לרכוש שולחן חדש החלטנו לעשות בה שימוש ולפנות את המקום סלון לטובת משחקים של הילדים (כי הם בבית וזה יותר נוח כשהכל נגיש להם כרגע). על הקיר מול השולחן שמתי מדף פשוט עם קצת אקססוריז וכמובן - צמחיה, וציור שהכנתי וחיכה למצוא מקום של כבוד על הקיר.


צילום: ניר עינתי

צילום: ניר עינתי

צילום: ניר עינתי

צילום: ניר עינתי

צילום: ניר עינתי

צילום: ניר עינתי


את ספת המיטה כיסיתי בבד לבן פשוט והנחתי כריות נוי כדי שתיראה יותר מזמינה ונעימה, ואת הקיר מאחורה החלטתי לצבוע בירוק חצי גובה שיתחום את האזור וייתן אווירה קצת יותר עוטפת וחמימה בחדר. מעל שמתי את הציור האהוב שלי ותמונות נוספות לקישוט. שירגיש קצת כמו חדר שינה, אבל עדיין יהיה חדר עבודה פורמלי שמתאים לישיבות בזום.צילום: ניר עינתי

צילום: ניר עינתי

צילום: ניר עינתי

צילום: ניר עינתי


עובדים מהבית? רוצים שאעצב לכם סביבת עבודה נעימה, מזמינה ומסודרת?

כאן תוכלו לראות את כל מסלולי השירות שאני מציעה לעיצוב חדרי עבודה

ברוכים הבאים לבלוג שלי
כאן תוכלו למצוא פוסטים מעניינים בנושא עיצוב חדרי ילדים, אמהות, גידול ילדים בסטייל, טיפים, הדרכות DIY והרבה השראה.
שמחה שהצטרפתם אלי, קריאה מהנה!
פוסטים אחרונים שכדאי לקרוא
נושאים עליהם כתבתי
רוצה השראה? חובה לקרוא: