• שני עינתי - מעצבת חדרי ילדים וחדרי עבודה

עדן ורוך : החדר של ליעד


כשהגעתי לעצב את החדר של ליעד המתוקה בת ה-8 נגלה בפני חדר סטנדרטי ויפה שקצת חסרה בו המתיקות והעדינות שמאפיינת אותה. בחדר היה כל הריהוט הנכון: מיטת נסיכות מעץ לבן, כוורת ושולחן כתיבה באותו הסגנון, כיסא וורוד מקסים וארון בגדים עם ידיות יהלום – חדר של נסיכות. אבל לפעמים כמו במקרה הזה גם כשהרהיטים מאוד יפים ונכונים, חסר הטאצ' העיצובי הקטן שיעניק לחדר את כל הקסם.

החדר לפני // צילום: שני עינתי

כאן נכנסתי לתמונה ויחד עם אמא של ליעד החלטתי שסגנון העיצוב לחדר שהכי יתאים לילדה עדינה ומתוקה כמוה יהיה בהשראת חדר הקונספט פנינה של הסטודיו: להשאיר אותו בהיר ורך ולהוסיף כמה נגיעות בוורוד-אפרסקי שמתאים לגיל שלה ויוכל ללוות אותה לעוד שנים רבות. במשרד ישבתי ותכננתי לליעד לוח השראה שבו התבססתי על הרהיטים הקיימים, והוספתי אקססוריז, צבעים וטקסטיל שיתאימו לגיל שלה וילוו אותה הלאה לעוד שנים רבות. היה לי חשוב לשאוב השראה מחדר הקונפסט "פנינה" אבל בו זמנית לעצב את החדר בהתאמה אישית לליעד ולכן בחרתי בגוון וורוד-אפרסק שהוא אמנם עדין אבל לא תינוקי/ילדותי מידי וגם הוספתי גם גוונים של אפור בקירות ובטקטסיל שנותנים לחדר מראה קצת יותר בוגר.

לוח ההשראה לחדר של ליעד //עיצוב: שני עינתי

כפי שאפשר לראות בהדמיה הרעיון הראשון שהיה לי היה לצבוע את כל החדר בשילוב של וורוד-אפרסקי ואפור: את קיר המיטה בגוון הוורוד כדי להדגיש את ראש המיטה והחלון ואת שאר הקירות באפור הבהיר. כדי ליצור עניין על הקירות ולתחום אזורים לתלייה ולמראה הצעתי שבכל אחד מהקירות האפורים שבצידי החדר נצבע רצועות מהגוון הוורוד שעליהן נתלה את האקססוריז.

הדמיית החדר של ליעד // עיצוב: שני עינתי

בסופו של דבר לאחר לבטים שנבעו משיקולים לוגיסטיים החלטנו להדגיש רק קיר אחד באפור- את קיר שולחן הכתיבה, ואת הקיר שממולו להשאיר לבן ולצבוע עליו רצועה וורודה אחת בלבד שעליה מיקמנו את המראה והדבקנו מדבקות קיר לבביות מוזהבות.

רצועה ורודה עם מראה ומדבקות לב מוזהבות // צילום: ניר עינתי

כדי להשלים את כל המראה המעוצב לחדר, יצאתי ליום רכישות ממוקד עם אמא של ליעד ורכשנו מדף עץ נפלא עם חרוזים בדיוק בצבעים של החדר שעליו הצבנו אוסף של חפצים שהיו לליעד בחדר.

מדף מקסים בדיוק בצבעים של החדר // צילום: ניר עינתי

נוסף לכך רכשנו שטיח וכריות נוי שהוסיפו הרבה רכות לחדר. אמא של ליעד היא אוהדת של מקסטוק ממש כמוני והיא רכשה במשך השנים כל מיני חפצים ואקססוריז שאיתם קישטנו את החדר – כמו לוח הרשת המתוק שתלינו מעל שולחן הכתיבה.

מציאות במקסטוק // צילום: שני עינתי

וככה זה נראה מעל שולחן הכתיבה // צילום: ניר עינתי

לצד המיטה הנחנו שולחן צד מרשת ברזל שאפשר לאחסן בתוכו כריות ושמיכות שנרכש גם הוא במקסטוק. מעל המיטה תליתי 2 סלסלות לב מרושתות בגוון נחושת שהתאימו מאוד לצבעוניות של החדר, ובקיר הצדדי תליתי 3 תמונות ממסגרת עץ פשוטה שבתוכן שמתי פוסטרים עם דמויות צבעוניות ונעימות.

לבבות מתכתיים שמתאימים לעיצוב מעל המיטה // צילום: ניר עינתי

גם שולחן צד וגם אחסון // צילום: שני עינתי

פוסטרים מדליקים ולגמרי בחינם // צילום: שני עינתי

בתום התהליך אפשר לראות שהחדר של ליעד הפך להיות מחדר פשוט לחדר שהוא כולו ממלכה נעימה רכה ועוטפת.

צילום: ניר עינתי

צילום: ניר עינתי

צילום: ניר עינתי

צילום: ניר עינתי

עוד תמונות מהחדר של ליעד אפשר לראות כאן

חדרים מעוצבים נוספים אפשר לראות כאן

יש לכם שאלות לגבי העיצוב? אהבתם את החדר? השאירו לי תגובות בתחתית הפוסט וספרו לי מה אהבתם במיוחד.

#עיצובחדריילדים #חדראושרלילדים #עיצובקירות

ברוכים הבאים לבלוג שלי
כאן תוכלו למצוא פוסטים מעניינים בנושא עיצוב חדרי ילדים, אמהות, גידול ילדים בסטייל, טיפים, הדרכות DIY והרבה השראה.
שמחה שהצטרפתם אלי, קריאה מהנה!
פוסטים אחרונים שכדאי לקרוא
נושאים עליהם כתבתי
רוצה השראה? חובה לקרוא: