"באה לייעץ לכם"

פגישת ייעוץ לעיצוב של חדר ילדים

אתם לקראת מעבר לבית חדש, כבר קניתם את כל הרהיטים או שאתם לוקחים אתכם את הרהיטים מהבית הקודם. יש לכם הכל, אבל אתם לא יודעים איך למקם את הרהיטים ואיך לעצב את חדרי הילדים כך שייראו יפים ומלאי קסם. 

אם גם אתם אוהבים חדרים מעוצבים, אבל לא רוצים מסלול עיצוב מלא אלא רק הסבר, טיפים וייעוץ מה כדאי לעשות - זו החבילה המומלצת בשבילכם.

בפגישת ייעוץ בת שעתיים נעבור על חדרי הילדים (עד 2 חדרי ילדים לפגישה), נגדיר את הצרכים והדרישות כלפי כל חדר, נתכן את העמדת הריהוט ואת הסגנון העיצובי. כמה ימים לאחר הפגישה תקבלו ממני סט שכולל : לוח השראה לעיצוב החדר, תוכנית העמדת הריהוט בחדר ורשימת קניות מומלצת לאקססוריז ושאר רהיטים נדרשים.

**הצעה מיוחדת**

במיוחד עבור תקופת הקורונה ניתן לעשות את פגישת הייעוץ און-ליין (זום או וואטסאפ וידיאו), ולקבל בנוסף שבוע של ליווי אונליין ממני בו אדריך אתכם בדיוק כיצד להקים את החדר (איפה לצבוע, להדביק, לקדוח ולמקם את כל הקניות שרכשתם עבור עיצוב החדר). הליווי יתבצע במהלך השבוע העוקב לפגישת הייעוץ אונליין בלבד.

 ועכשיו חבילת עיצוב "באה לייעץ לכם" ב- 1,000 ש"ח

כדאי לדעת:

בהזמנת החבילה תקבלו שעתיים ייעוץ בביתכם ל - 2 חדרי ילדים בלבד. במידה ותהיו מעוניינים להוסיף עוד חדרים מהבית הפגישה תתארך עד ל-4 שעות ובתוספת של 200 ש"ח לכל שעה נוספת.

יש לכם שאלות? מתלבטים אם זו החבילה בשבילכם? צרו קשר למידע נוסף.

החלטתם שזה מתאים לך? יופי! צלצלו אלי כבר עכשיו ונקבע פגישה!

© כל הזכויות שמורות לשני עינתי | ישראל | STUDIO SHEEN  | studiosheen.id@gmail.com