"ילד בא אל העולם"

עיצוב חדר לתינוק לקראת הלידה

תקופת ההריון מלווה בלא מעט התרגשות וציפייה לפגוש את התינוק הקטן שלך. את בטח כבר מדמיינת איך תניחי אותו בעריסה שלו, תשירי לו שירי ערש ותניקי אותו על הכורסה הנוחה. לעצב את החדר לתינוקך זו חוויה מרגשת בפני עצמה אבל היא יכולה להיות מאוד מלחיצה. רוב האמהות מחכות עד לסוף ההריון או עד אחרי הלידה כדי להכין לתינוק את החדר, וכך קורה שבשליש האחרון כשאת עמוסה בהורמונים, סטרס ועייפות קשה לך להספיק את הכל ולהחליט מה לרכוש ואיך לעצב את החדר החלומי לתינוק שלך. אל דאגה! אני כאן בשביל לעזור לך לעצב את החדר לתינוק שלך כפי שחלמת, בצורה קלה ונעימה שתאפשר לך להתמקד בדברים החשובים ולהיות נטולת לחצים.

ומאחר ואני יודעת שכרגע את עמוסה בהוצאות כלכליות לקראת התינוק החדש, החלטתי להעניק לך מחיר מיוחד: חבילת עיצוב "ילד בא אל העולם" רק ב-1,500 ש"ח

כדאי לדעת

המחיר הוא עבור עיצוב חדר אחד. כל חדר נוסף יזכה אתכם ב-10% הנחה (חדר שני ב-10%, חדר שלישי ב-20% וכן הלאה).

איך זה עובד?

1. באתר שלי:  עוד במהלך ההיריון את בוחרת סגנון עיצובי אחד לחדר לתינוק/ת שלך מתוך שמונת חדרי הקונספט של הסטודיו.

2. יוצרת איתי קשר לקבוע פגישת הכרות  בה אשמח להעניק לך את כל האינפורמציה שאת צריכה להתחיל בתהליך העיצוב.

3. אנחנו נפגשות: במהלך השליש השלישי להריון, נתחיל בתהליך הייעוץ ותכנון החדר לתינוקך - נשוחח על הסגנון שבחרת לחדר מתוך חדרי הקונספט של הסטודיו, וגם על מה שאת צריכה שהחדר יכיל. אכין לך תכנית העמדת ריהוט ורשימת אקססוריז וצבעים משלימים לעיצוב. 

4. ממשיכות לעצב : נצא יחד ליום רכישות  של ריהוט ואקססוריז לחדר. במפגש זה נרכז את כל הרכישות בחנויות המתאימות שאבחר בהתאם לתכנון שסיכמנו עליו. נבצע הזמנה של הרהיטים והאקססוריז ונבקש לקבלם רק אחרי הלידה.

5. יום הלבשה וריהוט החדר: לאחר הלידה, בזמן שאת ותינוקך מתאוששים ולומדים להכיר אחד את השנייה, אגיע לביתך ואכין את החדר לקראת התינוק החדש בתיאום עם בני משפחתך (בעל, אמא, אחות וכו'). 

כך כשתגיעו הביתה הכל יהיה מושלם!

 רוצה ועדיין מתלבטת?

גם אני אמא צעירה ואני יודעת בדיוק איך זה מרגיש לקראת תינוק חדש- עד כמה זה חשוב לך שיהיה לך על מי לסמוך ושתדעי שאת חוזרת הבייתה הכל יהיה מסודר כמו שאת רוצה למרות שאת רחוקה. לכן תוכלי להסיר כל דאגה מעל ליבך בכל הנוגע לתכנון, סידור ועיצוב החדר לתינוקך.

יש לך על מי לסמוך! אני נמצאת כאן בשבילך בתקופה העמוסה רגשית הזו ומפנה לך זמן ומפחיתה לך סטרס. אני מלווה אותך ומסייעת לך להפוך את החדר שדמיינת לתינוקך למציאות, תוך זמן קצר וללא דאגות. כשתגיעו הביתה לאחר הלידה יחכה לך ולתינוקך חדר מושלם להעביר בו שנים של ילדות מאושרת.  

להזמנה או לכל שאלה נוספת אשמח שתצרי איתי קשר כאן

אל תשכחי לבחור סגנון עיצובי לחדר לתינוקך - הכנסי לכאן ובחרי  אחד מתוך שמונת חדרי הקונספט של הסטודיו

© כל הזכויות שמורות לשני עינתי | ישראל | STUDIO SHEEN  | studiosheen.id@gmail.com