תהליך העבודה שלי מולכם כמעצבת פנים מחולק ל- 3 מסלולים עיקריים:

 

1. פגישת ייעוץ נקודתית: פגישה בת שעתיים שבה נדון יחד ברעיונות לעיצוב ושדרוג החללים בביתכם. בפגישה נעבור על הבעיות הקיימות, השאיפות והחלומות שלכם לגבי השיפוץ והשינויים. נבחן יחד שינויים אפשריים, ואייעץ לכם לגבי תכנון ועיצוב החלל בדגש על אסתטיקה ופונקציונליות , תוך כדי תיאום ציפיות והקשבה מלאה לצרכים ולהרגלים שלכם. נגדיר יחדיו תקציב לשיפוץ, ואמליץ לכם על אנשי מקצוע וחנויות מתמחות במסגרת התקציב. פגישת הייעוץ הנקודתית מתאימה למי מבינכם שאינו מעוניין בליווי צמוד של מעצבת פנים, אלא רק חוות דעת, הכוונה מקצועית וטיפים.

 

2. פגישת ייעוץ ותכנון: מסלול זה כולל פגישת ייעוץ בת שעתיים שבמסגרתה נדון יחד על השינויים האפשריים בחלל ביתכם, ונתאם ציפיות לגבי תהליך השיפוץ ותקציבו. בשלב הבא ישלחו אליכם 2 סקיצות אפשריות לתכנון (בשרטוט או בהדמיה) , מהן תוכלו לבחור את האפשרות המתאימה לכם ביותר. בהתאם לסקיצה שתבחרו אכין לכם סט תוכניות לביצוע (הריסה, בניה וחשמל) שתוכלו להעביר לבעלי המקצוע. מסלול זה לא כולל ליווי אישי צמוד, והוא נועד למי מבינכם שרוצים לשפץ לבד וצריכים עזרה מקצועית בתכנון.

 

3. מסלול ליווי מלא: מסלול זה מיועד למי מבינכם שמעוניין בליווי מלא וצמוד של מעצבת פנים מתחילת השיפוץ ועד סופו. המסלול כולל פגישת ייעוץ בת שעתיים ובה נתאם ציפיות, נעבור על האפשרויות לתכנון ועיצוב החלל ונגדיר תקציב. בשלב הבא ישלחו אליכם 2 סקיצות רעיוניות לשיפוץ ביתכם שמהן נצא לתכנון סופי ולשלב הפקת סט סופי של תוכניות עבודה וכתב כמויות עבור אנשי המקצוע. במקביל נצא ל- 3 ימי רכישות ממוקדים לבחירת חיפויים, טקסטיל, תאורה, ריהוט ואבזור נוסף בהתאם לתכנון. במסלול זה אלווה אתכם לאורך כל התהליך, אהיה זמינה לשאלות ובקשות, ואגיע לאתר לפקח על העבודה שתתבצע בהתאם ללוחות הזמנים וברמת איכות גבוהה.  

 

אשמח לעזור לכם להגשים חלום ולהפוך את ביתכם למקום האהוב ביותר עליכם,

 

שני

 

 

 

 

לחצו על התמונה הרצויה למעבר לגלריית תמונות

 

© כל הזכויות שמורות לשני עינתי | ישראל | STUDIO SHEEN  | studiosheen.id@gmail.com