קצת על הסטודיו

STUDIO-SHEEN הוקם בשנת 2017 על ידי מעצבת הפנים שני עינתי מתוך אהבה גדולה לעולם הקסום של עיצוב חדרי הילדים. המומחיות של הסטודיו היא תכנון ועיצוב חדרי ילדים בקונספט של "ילדות מאושרת", כלומר ליצור עבור כל ילדה וילד חדר בהתאמה אישית לגיל, לגובה, לכמות הצעצועים, לתחומי העניין והתחביבים, וכמובן - גם להורים. חדר שהילדים יאהבו לשהות בו ולשחק בו, לארח את חבריהם, לישון בו בשלווה להתפתח ולגדול בו מאושרים.  

הסטודיו מקפיד על 5 סעיפים חשובים והכרחיים:

1. בטיחות: בכל תכנון ועיצוב של חדר יעשה שימוש בחומרים בטוחים ולא רעילים ורהיטים בעלי תו תקן בלבד. רהיטים כמו כוורות יקובעו אל הקיר, צביעת רהיטים תתבצע בחוץ ועם צבעים על בסיס מים וללא ריח לוואי.

2. עיצוב מעודד התפתחות: תכנון החדר מדגיש את השימוש בצבעים וחומרים שמעודדים מחקר, משחק ויצירתיות אצל הילדים.

3. חדרים שגדלים יחד עם הילדים: כל העיצובים של הסטודיו מכילים רהיטים מודולריים ואקססוריז שניתן לעשות בהם שינוי קל כדי להתאימם לגיל הילד ללא הוצאות נוספות על עיצוב מחדש.

4. רכישת מוצרים מהחנויות והספקים הכי טובים לעיצוב חדרי ילדים.

5. ליווי אישי בזמן עבודות העיצוב: לאורך כל הדרך אני מלווה אותך על מנת שתהליך עיצוב ושדרוג החדר יקרה מעצמו בטבעיות ואת תמשיכי לבלות זמן איכות עם ילדייך.

תהליך העבודה שלי איתכם ההורים

איך זה עובד?

1. באתר שלי :

א. בוחרים חבילת עיצוב מותאמת אישית מתוך מגוון חבילות עיצוב לחדר אותו רוצים לעצב - בהתאם לתקציב ולצורך.

ב. בוחרים קונספט עיצובי לחדר מתוך חדרי הקונספט של הסטודיוחדרי הקונספט נועדו לעורר השראה וכיוון כללי לעיצוב החדר, אפשר לשלב ולערבב בין קונספטים שונים.

2. יוצרים איתי קשר לקבוע פגישת הכרות ראשונה בה אשמח להעניק לכם את כל האינפורמציה שאתם צריכים להתחלת תהליך העיצוב המשותף שלנו יחד.

3. אנחנו נפגשים: נתחיל בתהליך הייעוץ ותכנון החדר/ים - נשוחח על הסגנון שבחרתם לחדר מתוך חדרי הקונספט של הסטודיו, וגם על כל מה שאתם רוצים שהחדר יכיל. אכין לכם תכנית העמדת ריהוט ורשימת אקססוריז וצבעים המשלימים לעיצוב. 

4. ממשיכים לעצב : נצא יחד ליום רכישות  של ריהוט ואקססוריז לחדר. במפגש נרכז את כל הרכישות בחנויות המתאימות שאבחר בהתאם לתכנון שסיכמנו עליו. 

5. יום הלבשת וריהוט החדר: אגיע לביתכם בבוקר בתיאום מראש כדי לסדר, לעצב, לסגנן, לרהט ולהלביש את החדר, כך שבסוף היום יהיה לילד חדר מושלם שהוא יאהב.

© כל הזכויות שמורות לשני עינתי | ישראל | STUDIO SHEEN  | studiosheen.id@gmail.com